01.12.20-21.02.21

Olly Food

cover

Про проект

Olly Food — сервіс доставки здорового харчування на цілий день. Зараз компанія працює у Харкові, Дніпрі та Запоріжжі. Olly Food допомагає людям досягати своїх фітнес-цілей у два рази швидше.

Задачі які ставив клієнт

Розпочавши співпрацю з сервісом доставки здорового харчування Olly Food, ми зрозуміли, що варто додати яскравості, концептуальності та креативності.Тому розпочали з адаптації візуального стилю сторінок Olly Food. Ми зберегли фірмові кольори бренду та логотип. Додали яскравих акцентів.

Що зробила команда Woo

Проведення концептуальної фотозйомки.
Для оновлення сторінок, команда WOO Company провела фотосесію продуктів Olly Food. Завданням було дотримання єдиного візуального стилю з використанням обраних раніше кольорів: морквяного, бежевого і синього.Світло та колір стали головними акцентами у створенні фотоконтенту.
Різкі тіні, проєктне світло на модель, ефект віддзеркалення дозволили створити унікальні світлини для бренду.У проведенні фотозйомки для Olly Food нам допомагали фотограф @yan1tata та модель @engi.emerald.

Окрім ведення сторінок Olly Food в Facebook та Instagram та роботи над інтерактивними stories, команда WOO розробила план рекламної кампанії, окремим напрямком якої стало промо для Запоріжжя.

4053 переглядів
цільової сторінки — сайту Olly Food

46 797 взаємодій

з рекламними публікаціями.

1,93 млн переглядів

реклами в Google.

329 завершень цілі

«Зворотний дзвінок» на сайті Olly Food.

Проведення концептуальної фотозйомки.

Для оновлення сторінок, команда WOO Company провела фотосесію продуктів Olly Food. Завданням було дотримання єдиного візуального стилю з використанням обраних раніше кольорів: морквяного, бежевого і синього. Світло та колір стали головними акцентами у створенні фотоконтенту. Різкі тіні, проєктне світло на модель, ефект віддзеркалення дозволили створити унікальні світлини для бренду. У проведенні фотозйомки для Olly Food нам допомагали фотограф @yan1tata та модель @engi.emerald.
No items found.

Вам також буде цікаво

Ми на завжди зв’язку, звертайтесь

Месенджери
Соціальні мережі

Залиште заявку

Ми завжди зможемо обговорити проєкт і розпочати аналіз ніші,
а також підказати вам найоптимальніші рішення
Вкажіть які послуги вам необхідні:
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтесь з умовами політики конфедиційності
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.