Останні проєкти

Прогрес неможливий без змін. Ми пропонуємо правильне поєднання стратегії та творчості, щоб бренди могли стабільно розвиватися.

Що про нас говорять клієнти

Когда привлекаешь команду на аутсорсе очень важно, чтобы она стала частью проекта. Чтобы понимала ценности, цели, куда бежим и как быстро, сверяла часы) Очень благодарны ребятам из Woo company за их гибкость, включённость в проект, быструю реакцию на изменения и энергию.В самые пиковые моменты проекта, когда нет времени объяснять почему, зачем и как, ты оборачиваешься, а они бегут с тобой. И это круто! Расстоянии в несколько сотен километров абсолютно не помеха для качественного сотрудничества.

Анастасія Левінська
СЕО SPOM

Приємно працювати з людьми, які знають, що потрібно його клієнту. Для ТК Буковель wooo agency не просто підрядник - це справжній партнер, який на рівні з командою курорту вкладає свою енергію та душу в результат. Соціальні мережі сьогодні — це потужний і важливий канал комунікації. Звичайно, що з цим інструментом ще потрібно вміти правильно працювати. Важливо довіряти цю справу професіоналам.

Олександр Шевченко
автор ідеї та засновник ТК Буковель

Для себе я визначила команду wooo agency як високого фахівця у сфері smm. Якість роботи та професіоналізм заохочують до співпраці знову і знову.

Юля Фреймут
Продюсер

Я вдячний Агенції за просування наших книг для батьків і підлітків у соціальних мережах. Завдяки їх рекламній кампанії наша книга «Молодий підприємець» зайняла третє місце за результатами щомісячного продажу в інтернет-магазині kniga.biz.ua

Сергій Біденко
Автор книги

Є велика різниця між стратегією просування продукту і просто красивими фотографіями в Інстаграмі. Я дякую команді wooo за стратегічне бачення. За вміння просто пояснити складне

Аліна Токмиленко
Сo-owner 23 ресторанів
Icon - Elements Webflow Library - BRIX Templates
Icon - Elements Webflow Library - BRIX Templates
team photo
team photo
team photo
team photo
team photo

Контакти

Месенджери
Соціальні мережі

Залиште заявку

Заповнюйте просту форму зворотнього зв’язку
Вкажіть які послуги вам необхідні:
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтесь з умовами політики конфедиційності
Дякуємо, перенаправляємо
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Розпочати співпрацю

Просто заповніть форму, наші менеджери зв'яжуться з вами

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.