з 01.05.2018 до 31.03.2021

Summering

cover

Про проект

Zauberberg Semmering – австрійський гірськолижний курорт у місці з багатою історією та надзвичайною природою.Заснований ще в 1888 році, сьогодні він є класичним австрійським курортом цілорічного функціонування з гірськолижними та санними трасами взимку і сучасним велопарком та пішохідними маршрутами влітку. А завдяки неповторним краєвидам, зручному розташуванню, старовинним віллам та об'єктам світової спадщини ЮНЕСКО курорт має власний неповторний шарм. Виклик полягає в тому, що Semmering має безліч переваг, але туристи та лижники про них мало знають, тому виклик - це збільшення впізнаваності та лояльності Semmering.

Задачі які ставив клієнт

Створити маркетингову компанію

Що зробила команда Woo

Виклик:
Zauberberg Semmering – австрійський гірськолижний курорт у місці з багатою історією та надзвичайною природою.
Заснований ще в 1888 році, сьогодні він є класичним австрійським курортом цілорічного функціонування з гірськолижними та санними трасами взимку і сучасним велопарком та пішохідними маршрутами влітку. А завдяки неповторним краєвидам, зручному розташуванню, старовинним віллам та об'єктам світової спадщини ЮНЕСКО курорт має власний неповторний шарм. Виклик полягає в тому, що Semmering має безліч переваг, але туристи та лижники про них мало знають, тому виклик - це збільшення впізнаваності та лояльності Semmering.

Інсайт:
«Австрія в мене асоціюється з горами, але я не знаю там класних гірськолижних курортів».

Ідея:
«Zauberberg Semmering - це особливе місце для особливих людей.»


Втілення в життя:

Ми створили чітку та покрокову digital-стратегію: драйвовий іміджевий контент, особливий tone of voice, структурний план постингу на визначене ядро аудиторії та комунікація 24/7.

Результати

Впровадили інтерактиви для росту взаємодії, прямі трансляції з серця Альп, сегментоване таргетування та підкорили найкрутіші схили соцмереж.
No items found.

Вам також буде цікаво

Ми на завжди зв’язку, звертайтесь

Месенджери
Соціальні мережі

Залиште заявку

Ми завжди зможемо обговорити проєкт і розпочати аналіз ніші,
а також підказати вам найоптимальніші рішення
Вкажіть які послуги вам необхідні:
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтесь з умовами політики конфедиційності
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.